ЯК ПІДІБРАТИ ВЗУТТЯ?

      Дуже популярне питання: «Як вибирати взуття?». І так, почнемо, взуття не можна вибирати окремо, це частина Вашого образу і є елементом, який завершує образ. На думку багатьох стилістів, взуття необхідно купувати в кінці. Якщо у Вас вже є куплена взуття, то в цьому випадки взуйте її на собі або візьміть її з собою і прямуйте на шопінг. Немає загальних рекомендацій, що всім під один і той же образ підходить однакова взуття, немає універсальних речей, які підходять однаково всім людям!

     f6e82ebc0d4050268c80e7e26058c436

І так, ідеальної пари взуття не існує, Ви самостійно підбираєте ту пару взуття, яка буде саме для Вас ідеальної виходячи з ваших завдань і способу життя. До Вашої уваги пропонуємо кілька принципів, за якими варто вибирати взуття.

Перше на що ми звертаємо увагу, звичайно ж - колір! У нашій країні найпопулярніший чорний колір, але як би парадоксально звучить, на думку стилістів, чорний є складно комплектований. Чорна взуття ідеально підходить, якщо це вечірнє вбрання або як зараз дуже модний напрям total black. Для щоденного образу рекомендуємо вибирати базові нейтральні кольори це може бути бордовий, зелений, колір марсала, який залишається все ще в тренді, дуже добре комплектується взуття синіх відтінків.

Наступний принцип це форма каблука, ні в кожному гардеробі повинні бути каблуки і ні в кожному гардеробі повинна бути взуття на низькій підошві, взуття повинна підходить Вашому способу життя. Зараз не існує конкретних рекомендацій, який носити каблук товстий або шпильку, мода така, що залежить від Ваших переваг і від Ваших зовнішніх даних. Якщо Вам необхідна взуття, в якій буде комфортно пересуватися то це стійкий каблук, також цей варіант підійде для дівчат досить корпулентний, ставних. Взуття на шпильці підійде для дівчат невисокого росту, худеньким, витонченим.

На що потрібно звертати при виборі каблука. Слідкуйте, щоб каблук від п'яти був строго вниз, це дозволить зробити ногу стрункішою, також привабливості надає взуття з добре сформованою п'ятою то це батільони або високий чобіт.

Для того щоб взуття красиво виглядала, звертайте увагу де вона закінчується. Якщо ваші батільони закінчуються на щиколотці, то нога буде візуально виглядати повніше, для додання стрункості батільони повинні закінчуватися вище щиколотки і не повинні облягати ногу, нехай будуть трохи вільні. Що стосується чобіт, вони не повинні закінчуватися в найширшому місці ноги це додасть повноти ноги, якщо вище то стрункості додасть повноти ноги, якщо вище то стрункості.

w3-0370-17-1-510x600

Багато хто віддає перевагу високий чобіт на низькій масивній підошві, їх можна досить красиво поєднувати і з довгою спідницею, що буде дуже стильно і жіночно, як то кажуть «Те, що доктор прописав» особливо для нашої з Вами зими.

Звертаємо Вашу увагу на тенденції цього сезону - ботфорти. Це взуття виглядає досить красиво і вишукано. Дивіться, щоб вони були досить освіченими, якщо це каблук, то рекомендуємо щоб вони були замшеві або матові, якщо низький хід це вже може бути інша фактура і лак, зміїна шкіра.

pete-bellis-143262

Ще один важливий принцип це правильне вимір стопи, яке є запорукою правильного вибору розміру взуття. Для визначення довжини стопи нижче наведена схема вимірювання.

lpr

Ну і наостанок, щоб Ваша взуття дуже довго виглядала добре, потрібно щоб вона тримала форму. Для цього вона повинна бути досить жорстко сформована на передній частині, але якщо Ви з якихось причин не носите таке взуття або для Вас грубувато, а віддаєте перевагу з м'якої шкіри ну або з текстилю, звертайте увагу щоб на передній частині взуття був додатковий шов, який дозволить тримати довше форму, навіть якщо взуття з тканини. І всіх різні потреби у виборі взуття, для того щоб виглядати завжди стильно й елегантно, щоб бути прикладом для інших, підходите до вибору взуття з розумом, майте свій стиль і не забувайте що взуття є завершенням Вашого образу, а не навпаки.

nicolas-ladino-silva-278716

6 ПАР СТИЛЬНИХ УГГ ЦЬОГО СЕЗОНУ

w1-0126-16-7-510x510

ТЕМПЕРАТУРА ЗА ВІКНОМ ШВИДКО ПАДАЄ Є МІНУС І Є ПЛЮС.

НЕ ВАРТО ЗНЕВІРЯТИСЯ, ЯКЩО У ТЕБЕ Є ТЕПЛІ УГГИ. ВОНИ ЗІГРІЮТЬ,

ПІДНІМУТЬ НАСТРІЙ І БУДУТЬ КЛЮЧОВИМ АКЦЕНТОМ У ІМІДЖІ, В ТОМУ ЧИСЛІ

І У ВИПАДКУ ЯКЩО ТИ ОДЯГНЕШ ДЖИНСИ ЗІ СВІТШОТОМ.

w1-0125-16-785-510x510

  w1-0124-16-7-510x510

w1-0123-16-10-510x510

w1-0083-16-2-510x510

w1-36-41-16-3-510x510